Viva harmonika 2019 plakat koncert

Поштовани пријатељи музике а нарочито хармонике позивамо Вас на трећи по реду фестивал "VIVA HARMONIKA"

Отварање фестивала је у петак 22.марта 2019.године концертом Крагујевачког академског оркестра у великој сали Центра за културу и уметност у 19:00 сати. Улаз је слободан.

23. и 24. март 2019. године су такмичарски дани који се одржавају у Алексиначкој гимназији. Улаз је такође слободан.

Предфестивалско вече 21.марта 2019.године биће обележено концертом "Сећање на Брацка Станковића"
Концерт је посвећен прерано преминулом наставнику хармонике и оркестра ОМШ "Владимир Ђорђевић" у Алексинцу а наступиће студенти ФУ - Ниш из класа проф. Миљана Бјелетића, Николе Пековића а наступиће и мр Дејан Живковић, наставник стручног предмета. Концерт ће бити одржан у сали "Дом омладине" ЦКУ у Алексинцу. Улаз слободан.

Добродошли на трећи фестивал "VIVA HARMONIKA"

Poštovani,

ovim putem Vas obaveštavamo da će se u Aleksincu 2019. godine održati Treći Internacionalni Festival harmonike i kamerne muzike „VIVA HARMONIKA“. Festival će biti održan od 22. do 24. marta 2019.godine i dalje sa osnovnom idejom promovisanja harmonike, jačanje interesovanja prema harmonici ali i prema muzici generalno kod dece i promovisanje mladih izvođača na harmonici.

Svečano otvaranje takmičenja biće održano u petak 22. marta 2019. godine nastupom Kragujevačkog akademskog orkestra harmonika, dok narednih dana sledi takmičarski deo i dodela nagrada, pehara i diploma najuspešnijim učesnicima.

Takmičenje organizuje OMŠ „Vladimir Đorđević“ u Aleksincu u saradnji sa  Aleksinačkom gimnazijom.

Potrudićemo se da ponovo budemo dobri domaćini, nadamo se da ćete se lepo osećati u našem gradu, da će vam biti prijatno i da ćete odavde poneti lepe uspomene.

Dobrodošli na Treći Internacionalni Festival   „VIVA HARMONICA“ 2019.

PRAVILNIK TAKMIČENJA

PROPOZICIJE TAKMIČENJA