ПОШТОВАНИ УЧЕНИЦИ,
настава у Основној музичкој школи "Владимир Ђорђевић" у Алексинцу, почиње 01.септембра 2020. године. Настава ће се одвијати по основном моделу за све ученике од првог до завршних разреда, што значи да је заснована на непосредном раду у школи. Обавештавамо све ученике, родитеље и законске старатеље да ће се најстрожије поштовати све наложене мере и стручна упутства за рад школа у школској 2020/2021. години. Нарочито ће се инсистирати на поштовању Упутства о мерама заштите здравља ученика и запослених за основне и средње школе. Са садржином овог и других релевантних докумената можете се упознати овде на сајту школе под одељком ДОКУМЕНТА. Сви ученици ће бити детаљно упознати са правилима понашања и поступања у новонасталим околностима рада у току прве недеље септембра а 31. августа 2020. године биће организован пријем првака ради детаљног информисања и договора око распореда часова. Сва питања израде распореда и планирања наставе биће обављена на индивидуалном нивоу преко разредних старешина ученика, односно наставника инструмената којима сви родитељи и законски старатељи могу да се обрате на доступне телефоне или да контактирају школу. Истичемо да је рад у музичким школама облик рада са најмањим ризиком по здравље ученика будући да се настава инструмената одвија индивидуално.
Са вером да ће наредна школска година протеђи боље од претходне и да ће је обележити добри резултати ученика и наставника колектив музичке школе у Алексинцу ЖЕЛИ СВИМ СВОЈИМ УЧЕНИЦИМА СРЕЋАН ПОЧЕТАК ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ А ПРВАЦИМА СРЕЋАН ПОЛАЗАК У ПРВИ РАЗРЕД ОСНОВНЕ МУЗИЧКЕ ШКОЛЕ "ВЛАДИМИР ЂОРЂЕВИЋ" У АЛЕКСИНЦУ.

Slika za sajtPoštovani,

imamo čast da Vas pozovemo na prvo pijanističko takmičenje pod nazivom "Memorijal Sanja Pavlović" koje organizuje OMŠ "Vladimir Đorđević" iz Aleksinca. Takmičenje će se realizovati u periodu od 23 - 25. aprila 2020. godine u velikoj sali Centra za kulturu i umetnost u Aleksincu .Svečani koncert povodom otvaranja takmičenja održaće se 23. aprila dok su 24. i 25. april predviđeni za takmičarske dane. U žiriju će biće eminentni pedagozi iz zemlje i inostranstva. Molimo Vas da o takmičenju informišete nastavnike klavira u svojim školama a u prilogu Vam šaljemo promotivni materijal u kome se možete informisati o pojedinostima takmičenja, a za sve dodatne informacije možete nas kontaktirati na e-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
ili na telefone: 018/800-748

Dobrodošli u Aleksinac,