Viva harmonika 2019 plakat koncert

Поштовани пријатељи музике а нарочито хармонике позивамо Вас на трећи по реду фестивал "VIVA HARMONIKA"

Отварање фестивала је у петак 22.марта 2019.године концертом Крагујевачког академског оркестра у великој сали Центра за културу и уметност у 19:00 сати. Улаз је слободан.

23. и 24. март 2019. године су такмичарски дани који се одржавају у Алексиначкој гимназији. Улаз је такође слободан.

Предфестивалско вече 21.марта 2019.године биће обележено концертом "Сећање на Брацка Станковића"
Концерт је посвећен прерано преминулом наставнику хармонике и оркестра ОМШ "Владимир Ђорђевић" у Алексинцу а наступиће студенти ФУ - Ниш из класа проф. Миљана Бјелетића, Николе Пековића а наступиће и мр Дејан Живковић, наставник стручног предмета. Концерт ће бити одржан у сали "Дом омладине" ЦКУ у Алексинцу. Улаз слободан.

Добродошли на трећи фестивал "VIVA HARMONIKA"

IMG 20180428 163712На XIII. интернационалном фестивалу музичке школе „Петар Стојановић“ у Убу учествовало је пет наших ученика и остварили су врхунске резултате.
        Алекса Станковић, ученик трећег разреда клавира у класи Сање Павловић је проглашен ЛАУТЕАТОМ ТАКМИЧЕЊА, док су Мартин Милић и Илија Ђурђевић ученици првог разреда хармонике у класи АлександраIMG 20180428 145811 Станковића освојили прве награде а Мартин је уједно и победник категорије.
          Са одсека соло певања у класи Ирене Миловановић такмичила су се два ученика.

Катарина Пирц ученица II разреда  освојила је I НАГРАДУ а Стојковић Александра ученица II разреда II НАГРАДУ

Честитке од колектива за наше младе успешне такмичаре.

IMG 20180428 162630