Наши ученици су у протеклом периоду били веома ангажовани на бројним такмичењима и остварили су одличне успехе које истичемо, на које смо поносни. Одржано је такмичење "Музичко пролеће" у Смедереву, "Власинско пролеће" у Власотинцу, "Млади виртуоз" у Београду, "Клавитас" у Смедереву као и "Дани хармонике" у Смедереву. Ево и резултата :

- Јована Тодоровић, IIразред виолине у класи Тијане Антић : „Музичко пролеће“ – Смедерево 2019, НАГРАДА.

- Димитрије Столић, IIразред клавира у класи Христине Лазаревић : „Музичко пролеће“ – Смедерево 2019, НАГРАДА.

- Дамњан Војиновић, IIразред клавира у класи Христине Лазаревић : „Музичко пролеће“ – Смедерево 2019, НАГРАДА.

Вукашин Јовић,II разред хармонике у класи Сандре Ивковић :Дани хармонике - Смедерево 2019, I НАГРАДА;

„Музичко пролеће“ – Смедерево 2019, I НАГРАДА.

- Јања Антић, III разред виолине у класи Емилије Ивановић : „Власинско пролеће“ –Власотинце 2019, I НАГРАДА.

- Данило Рогановић, IIразред клавира у класи Варваре Анастасијевић : такмичење пијаниста „Млади витруоз“ – Београд 2019,

II НАГРАДА.

-Лола Вељковић, III разред клавира у класи Невене Вељковић : „Млади виртуоз“ – Београд 2019, I НАГРАДА.

- Јана Јеленић,IIразред клавира у класи Варваре Анастасијевић : такмичење пијаниста „Клавитас“ – Смедерево 2019, III НАГРАДА.

- Лена Миљковић, IIразред хармонике у класи Татјане Петканић : Дани хармонике – Смедерево 2019, - НАГРАДА.

- Мартин Милић II разред хармонике класи Александра Станковића : Дани хармонике - Смедерево 2019, I НАГРАДА; „Музичко

пролеће“ – Смедерево 2019, НАГРАДА

- Ђорђе Митић,„Музичко пролеће“ – Смедерево 2019, НАГРАДА.

- Борис Милојевић, IV разред гитаре у класи Петра Јовановића : „Музичко пролеће“ – Смедерево 2019, НАГРАДА.

ЧЕСТИТКЕ ОД КОЛЕКТИВА И НАШИМ УЧЕНИЦИМА И НАСТАВНИЦИМА !!!