Poštovani,

imamo čast da Vas pozovemo na prvo pijanističko takmičenje pod nazivom "Memorijal Sanja Pavlović" koje organizuje OMŠ "Vladimir Đorđević" iz Aleksinca. Takmičenje će se realizovati u periodu od 23 - 25. aprila 2020. godine u velikoj sali Centra za kulturu i umetnost u Aleksincu .Svečani koncert povodom otvaranja takmičenja održaće se 23. aprila dok su 24. i 25. april predviđeni za takmičarske dane. U žiriju će biće eminentni pedagozi iz zemlje i inostranstva. Molimo Vas da o takmičenju informišete nastavnike klavira u svojim školama a u prilogu Vam šaljemo promotivni materijal u kome se možete informisati o pojedinostima takmičenja, a za sve dodatne informacije možete nas kontaktirati na e-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
ili na telefone: 018/800-748

Dobrodošli u Aleksinac,