NIKITA.jpeg

Poštovani,

ovim putem Vas obaveštavamo da će se u Aleksincu 2019. godine održati Treći Internacionalni Festival harmonike i kamerne muzike „VIVA HARMONIKA“. Festival će biti održan od 22. do 24. marta 2019.godine i dalje sa osnovnom idejom promovisanja harmonike, jačanje interesovanja prema harmonici ali i prema muzici generalno kod dece i promovisanje mladih izvođača na harmonici.

Svečano otvaranje takmičenja biće održano u petak 22. marta 2019. godine nastupom Kragujevačkog akademskog orkestra harmonika, dok narednih dana sledi takmičarski deo i dodela nagrada, pehara i diploma najuspešnijim učesnicima.

Takmičenje organizuje OMŠ „Vladimir Đorđević“ u Aleksincu u saradnji sa  Aleksinačkom gimnazijom.

Potrudićemo se da ponovo budemo dobri domaćini, nadamo se da ćete se lepo osećati u našem gradu, da će vam biti prijatno i da ćete odavde poneti lepe uspomene.

Dobrodošli na Treći Internacionalni Festival   „VIVA HARMONICA“ 2019.

PRAVILNIK TAKMIČENJA

PROPOZICIJE TAKMIČENJA