20221129 190858 други постерPoštovani,

sa zadovoljstvom vas pozivamo na 3. Međunarodno pijanističko takmičenje u organizaciji OMŠ „Vladimir Đorđević“ iz Aleksinca pod nazivom Memorijal „Sanja Pavlović”.

Takmičenje će se ove godine realizovati na dva načina - uživo i u onlajn formatu (odnosno slanjem svojih snimaka), u periodu od 29.-31. marta 2023. godine.

Ovogodišnji žiri takmičenja čine eminentni profesori: prof. Ilia Tchernaev (Sofija, Bugarska), sanja 2023

prof. Helena Davidović (Šabac, Republika Srbija) i prof. Spomenka Špirić (Niš, Republika Srbija).

Rok za prijavu je 20. mart 2023. godine.

Detaljnije informacije u vezi takmicenja možete pronaći na sajtu takmičenja http://www.sanjapianomemorijal.edu.rs ,  a sve ostale informacije možete dobiti i putem email adrese This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ove godine povodom otvaranja takmičenja, mladi pijanista iz Italije Andrea Simone de Nicolo održaće solistički koncert u velikoj sali CKU Aleksinac, 29.marta 2023. godine u 19:00 sati.

Sa nadom da ćemo nastaviti divnu saradnju ostvarenu tokom prethodne dve godine i da ćemo steći još mnogo novih poznanstava, radujemo se vašem dolasku i učešću na  našem takmičenju.

RASPORED TONSKIH PROBA I NASTUPA/COMPETITION SCHEDULE 2023.

Srdačan pozdrav.

Marko Jelenić

Direktor OMŠ „Vladimir Đorđević“ – Aleksinac, R Srbija

Predsednik organizacionog odbora - Memorijal „Sanja Pavlović“ – Aleksinac, R Srbija 2023.