logo

592 slide1 600

dokumenta

viva harmonika

АЛЕКСА СПАСИЋ – VI разред виолине, класа Љубица Симоновић

I награда на такмичењу “Бинички“ Београд


ЛАЗАР КОСТИЋ – III разред виолине, класа Љубица Симоновић

I награда на такмичењу “Бинички“ Београд


РАСТКО ЖИВАДИНОВИЋ – V разред виолине, класа Љубица Симоновић

II награда на такмичењу “Бинички“ Београд

I награда на 5. Међународном фестивалу “Музичко пролеће“ у Смедеревској Паланци


НИКОЛИНА НЕДЕЉКОВИЋ – I разред виолине, класа Љубица Симоновић

II награда на такмичењу “Бинички“ Београд

I награда на 5. Међународном фестивалу “Музичко пролеће“ у Смедеревској Паланци


ИРИНА ПОПОВИЋ – III разред виолине, класа Љубица Симоновић

III награда на такмичењу “Бинички“ Београд


МАРИЈА МАТЕОВИЋ – II разред соло певања, класа Јована Солуновић – Митровић

III награда на Такмичењу соло певача “Мита Топаловић“ Панчево

III награда на Републичком такмичењу у Београду

III награда на 59. Републичком фестивалу музичких и балетских школа у Неготину


ПЕТРА МИТИЋ – II разред клавира, класа Срђан Ђорђевић

I награда на 3. интернационалном такмичењу “Меморијал Милош Петровић“ Јагодина

II награда на такмичењу “Бинички“ Београд

II награда на Међународном пијанистичком такмичењу “Славенски“ Нови Сад


МАРИНА ЈОВАНОВИЋ – I разред соло певања, класа Јована Солуновић – Митровић

III награда на Републичком такмичењу у Београду

II награда на 5. Међународном фестивалу “Музичко пролеће“ у Смедеревској Паланци


АНДРИЈА ЈАШАРЕВИЋ – II разред кларинета, класа Драган Живковић

I награда (100 поена) – ЛАУРЕАТ у својој категорији на Републичком такмичењу у Београду

I награда на Међународном такмичењу дрвених дувача у Пожаревцу

I награда (100 поена) на 59. Републичком фестивалу музичких и балетских школа у Неготину


ВАЊА ЖИВКОВИЋ – IV разред клавира, класа Анђелка Чуљић

III награда на Републичком такмичењу у Београду


МИЉА МАРИНКОВИЋ – II разред флауте, класа Мирко Матовић

I награда на Републичком такмичењу у Београду


ДАМИР БЛАГОЈЕВИЋ – VI разред гитаре, класа Страхиња Анђелковић

II награда на XIII Интернационалном фестивалу гитаре у Лесковцу

I награда на Међународном такмичењу “Златна Нота“ у Доњем Милановцу

I награда на 59. Републичком фестивалу музичких и балетских школа у Неготину

I награда на NAISSUS GUITAR фестивалу у Нишу


МИЛУН ЗДРАВКОВИЋ – VI разред гитаре, класа Филип Алексић

III награда на XIII Интернационалном фестивалу гитаре у Лесковцу

I награда на Међународном такмичењу “Златна Нота“ у Доњем Милановцу


ИВАН БРАНКОВИЋ – IV разред гитаре, класа Филип Алексић

III награда на XIII Интернационалном фестивалу гитаре у Лесковцу


МАЈА МЛАДЕНОВИЋ – II разред гитаре, класа Филип Алексић

I награда на Међународном такмичењу “Златна Нота“ у Доњем Милановцу


ЈОВАН ЈОВАНОВИЋ – III разред клавира, класа Ива Костић

II награда на 59. Републичком фестивалу музичких и балетских школа у Неготину


КОНСТАНТИН БЕЛИЋ – I разред хармонике, класа Татјана Петканић

I награда на XX Интернационалној манифестацији “Дани хармонике“ у Смедереву


СРНА ЧОЛОВИЋ – припремни разред клавира, класа Срђан Ђорђевић

I награда на Међународном пијанистичком такмичењу “Славенски“ Нови Сад


АНЂЕЛА СПАСИЋ – IV разред клавира, класа Ива Костић

II награда на 5. Међународном фестивалу “Музичко пролеће“ у Смедеревској Паланци


КАТАРИНА ДЕНЧЕВ – II разред клавира, класа Данијела Обрадовић

II награда на 5. Међународном фестивалу “Музичко пролеће“ у Смедеревској Паланци


МАРИЈА ГИЈИЋ – IV разред клавира, класа Иван Марковић

II награда на 5. Међународном фестивалу “Музичко пролеће“ у Смедеревској Паланци


ВЕЉКО ЂОКИЋ – III разред хармонике, класа Сандра Ивковић

I награда на 5. Међународном фестивалу “Музичко пролеће“ у Смедеревској Паланци


ЈОВАНА ПАВЛОВИЋ – IV разред виолине, класа Љубица Симоновић

II награда на 5. Међународном фестивалу “Музичко пролеће“ у Смедеревској Паланци


ЛУКА АЛЕКИЋ – I разред гитаре, класа Страхиња Анђелковић

I награда на NAISSUS GUITAR фестивалу у Нишу


ЈОВАНА ВОЈИНОВИЋ – V разред флауте, класа Мирко Матовић

II награда на 5. Међународном фестивалу “Музичко пролеће“ у Смедеревској Паланци


МИА ЋОПИЋ – II разред клавира, класа Сања Павловић

III награда на такмичењу “Млади виртуоз“ у Београду


АНЂЕЛА ДИМИТРИЈЕВИЋ – I разред клавира, класа Сања Павловић

II награда на такмичењу “Млади виртуоз“ у Београду


НИКОЛА ЈОВАНОВИЋ – III разред клавира, класа Сања Павловић

Похвла на такмичењу “Млади виртуоз“ у Београду


МАЈА ВАСИЉЕВИЋ  – I разред клавира, класа Анђелка Чуљић

I награда на Међународном такмичењу клавирских дуа и клавир шесторучно у Врњачкој Бањи

ФИЛМ О ШКОЛИ

НАША ХИМНА

Smotra horova

Copyrigcht © 2018 Основна музичка школа "Владимир Ђорђевић" Алексинац