logo

592 slide1 600

dokumenta

viva harmonika

NIKITA.jpeg

  1. Андрија Јашаревић, II разред кларинета у класи Драгана Живковића : 13. финално такмичење – смотра музичких и балетских талената – Сремски Карловци, I НАГРАДА – ЛАУЕРАТ; „ФЕСТИВАЛ СЛОВЕНСКЕ МУЗИКЕ“ – Београд, I НАГРАДА; Међународно такмичење „Петар Коњовић“ – Београд,  I НАГРАДА;„Млади виртуоз“ – Београд, I НАГРАДА; International INTERNET MUSIC COMPETETION,I НАГРАДА;Интернационално такмичење „Даворин Јенко“ у Београду,I НАГРАДА;
  2. Дамир Младеновић, ванредни ученик гитаре IIразред у класи Страхиње Анђелковића: Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије – Београд, II НАГРАДА; Фестивал „Naissus guitar“-Ниш,I НАГРАДА;
  1. Миља Маринковић, II разред флауте у класи Мирка Матовића : 21. међународно такмичење младих музичара „Петар Коњовић“ – Београд, II НАГРАДА;  1 сусрети флаутиста „Тахир Куленовић“ – Ваљево, II НАГРАДА;13.Међународно такмичење „Даворин Јенко“ у Београду,I НАГРАДА;
  2. Илија Панајотовић V разред хармонике у класи Сандре Ивковић : Фестивал музичких и балетских школа Р Србије – Зајечар, I НАГРАДА;“Музичко пролеће“-Смедеревска Паланка,I НАГРАДА;
  3. Лазар Ђорђевић ученик III разред виолине у класи Љубице Симоновић : Фестивал музичких и балетских школа Р Србије – Зајечар, I НАГРАДА;Такмичење „Бинички“у Београду,I НАГРАДА;“Музичко пролеће“-Смедеревска Паланка,I НАГРАДА;
  4. Иван Тодоровић ученик VI разред гитаре у класи Страхиње Анђелковића : Фестивал музичких и балетских школа Р Србије – Зајечар, I НАГРАДА.
  5. Јована Војиновић ученица VI разред флауте у класи Мирка Матовића : Фестивал музичких и балетских школа Р Србије – Зајечар, I НАГРАДА.
  6. Мина Дикић II пазред гитаре у класи Петра Јовановића:Фестивал „Naissus guitar“ –Ниш,II НАГРАДА;Фестивал гитаре“Златна нота“-Доњи Милановац,I НАГРАДА;
  7. Јован Јовановић IV разред клавира у класи Уроша Тодића:Фестивал Исидор Бајић-Нови Сад,I НАГРАДА ;
  8. Вања Живковић IV разред клавира у класи Анђелке Димитријевић:“Музичко пролеће“-Смедеревска Паланка,I НАГРАДА;5.Смотра стваралаштва српских композитора мш“Петар Стојановић“-Уб,I НАГРАДА;
  9. Вељко Јеленић IV разред клавира у класи Анђелке Димитријевић:“Музичко пролеће“-Смедеревска Паланка,I НАГРАДА;
  10. Димитрије Маринковић I разред хармонике у класи Александра Станковића:“Музичко пролеће“-Смедеревска Паланка I НАГРАДА;“Дани хармонике“-Смедерево,I НАГРАДА;
  11. Маја Васиљевић ванредни ученик II. разреда клавира у класи Анђелке Димитријевић : “Млади виртуоз“-Београд ,I НАГРАДА;Међународни фестивал“Музичко пролеће“-Смедеревска Паланка I НАГРАДА;
  12. Петра Митић III разред клавира у класи Срђана Ђорђевића: Интернационални фестивал-Уб,I НАГРАДА;
  13. Јован Недељковић II разред хармонике у класи Татјане Петканић:“Дани хармонике“-Смедерево,I НАГРАДА;
  14. Алекса Бранковић II разред гитаре у класи Петра Јовановића:Фестивал гитаре „Златна нота“-Доњи Милановац,I НАГРАДА;
  15. Борис Милојевић I разред гитаре у класи Петра Јовановића:Фестивал гитаре“Златна нота“-Доњи Милановац,I НАГРАДА;
  16. Лазар Стаменковић II разред гитаре у класи Петра Јовановића:Фестивал гитаре“Златна нота“-Доњи Милановац,II НАГРАДА;
  17. Матија Стојковић II разред гитаре у класи Петра Јовановића:Фестивал гитаре „Златна нота“-Доњи Милановац,II НАГРАДА;
  18. Павле Павловић II разред гитаре у класи Петра Јовановића:Фестивал гитаре“Златна нота“-Доњи Милановац,II НАГРАДА;
  19. Лука Алексић II разред гитаре у класи Страхиње Анђелковића:Фестивал гитаре“Златна нота“-Доњи Милановац,I НАГРАДА;
  20. Лазар Динић III разред гитаре у класи Страхиње Анђелковића:Фестивал гитаре „Златна нота“-Доњи Милановац,I НАГРАДА;
  21. Ана Милчић I разред гитаре у класи Филипа Алексића:Фестивал гитаре „Златна нота“-Доњи Милановац,II НАГРАДА;
  22. Данило Михајловић II разред у класи Филипа Алексића:Фестивал гитаре“Златна нота“-Доњи Милановац,II НАГРАДА;
  23. Лазар Павловић I разред у класи Филипа Алексића:Фестивал гитаре“Златна нота“-Доњи Милановац,II НАГРАДА;Фестивал“Naissus guitar“-Ниш,I НАГРАДА;
  24. Димитрије Илић I разред у класи Филипа Алексића:Фестивал гитаре“Златна нота“-Доњи Милановац,III НАГРАДА;Фестивал „Naissus guitar“-Ниш,II НАГРАДА;
  25. Јустина Јакшић I разред у класи Ружице Митић:Фестивал гитаре“Златна нота“-Доњи Милановац,I НАГРАДА;
  26. Александар Каралић I разред у класи Ружице Митић:Фестивал гитаре „Златна нота“-Доњи Милановац,II НАГРАДА;
  27. Никола Богдановић I разред у класи Ружице Митић:Фестивал гитаре“Златна нота“-Доњи Милановац,III НАГРАДА;
  28. Алекса Станковић I разред у класи Сање Павловић:4.Међународни меморијал за младе пијанисте и камерне ансамбле“Милош Петровић“-Јагодина,I НАГРАДА;Такмичење „Бинички“ у Београду,I НАГРАДА;
  29. Марко Милетић V разред у класи Христине Лазаревић:Такмичење младих пијаниста у Зајечару,I НАГРАДА;
  30. Срна Чоловић I разред у класи Срђана Ђорђевића :Пијанистичко такмичење „Славенски“-Нови Сад,II НАГРАДА;Такмичење „Бинички“ у Београду,I НАГРАДА;
  31. Дина Веселиновић ванредни ученик клавира I разред у класи Анђелке Димитријевић:19-то међународно такмичење клавирских дуа и клавира-Врњачка Бања,I НАГРАДА;
  32. Николина Стевановић ванредни ученик клавира I разред у класи Анђелке Димитријевић:19-то међународно такмичење клавирских дуа и клавира-Врњачка Бања,I НАГРАДА;
  33. Наталија Здравковић ванредни ученик гитаре I разред у класи Ружице Митић:Фестивал“Naissus guitar“-Ниш,I НАГРАДА;
  34. Теодора Тасић II разред клавира у класи Невене Вељковић:“Музичко пролеће“-Смедеревска Паланка, I НАГРАДА;
  35. Јована Стевановић II разред клавира у класи Ивана Марковића:“Музичко пролеће“-Смедеревска Паланка, I НАГРАДА;
  36. Марија Гијић V разред клавира у класи Ивана Марковића:“Музичко пролеће“-Смедеревска Паланка, I НАГРАДА;
  37. Јована Павловић V разред виолине у класи Љубице Симоновић:“Музичко пролеће“-Смедеревска Паланка, I НАГРАДА;
  38. Растко Живадиновић V разред виолине у класи Љубице Симоновић:“Музичко пролеће“-Смедеревска Паланка, I НАГРАДА;
  39. Николина Недељковић II разред виолине у класи Љубице Симоновић:“Музичко пролеће“-Смедеревска Паланка, I НАГРАДА;Такмичење „Бинички“-Београд,I НАГРАДА;
  40. Лана Јовановић ванредни ученик клавира разред у класи Јелене Дељанин:Такмичење младих пијаниста-Врање II  НАГРАДА;
  41. Алекса Симоновић I разред гармонике у класи Александра Станковића : “Музичко пролеће“- Смедеревска Паланка, I НАГРАДА.

Ученик генерације је Јована Војиновић,ученица завршног разреда флауте у класи Мирка Матовића а посебно нам је драго што је Јована уписала средњу музичку школу у Нишу на одсеку за флауту и наставила своје даље музичко образовање.

ФИЛМ О ШКОЛИ

НАША ХИМНА

Smotra horova

Copyrigcht © 2018 Основна музичка школа "Владимир Ђорђевић" Алексинац