logo

592 slide1 600

dokumenta

viva harmonika

1. Наталија Раковић, II разред соло певања у класи Ирене Миловановић : Шесто такмичење Српска соло песма 2017. – Младеновац, II НАГРАДА; Републичко такмичење музичких и балетских школе Р Србије 2017. – Београд, III НАГРАДА.

2. Лола ВељковићII разред клавира у класи Невене Вељковић: 9 Kлавирско такмичење „Славенски“ 2016. – Београд, III НАГРАДА; Међународно такмичење Даворин Јенко 2017 – Београд, I НАГРАДАИинтернационални фестивал музичке школе „Петар Стојановић“ 2017 – Уб, I НАГРАДА4. Слобомир интернационално такмичење 2017. – Бијељина, I НАГРАДА;Петар Коњовић „Млади виртуоз“ 2017. – Београд, I НАГРАДА.

3. Борис МилојевићII разред гитаре у класи Петра Јовановића: Осмо Ваљевско гитарско такмичење ВАРТ 2016 – Ваљево, I НАГРАДА; Војводина гитар фест 2017. – Нови Сад, II НАГРАДА; такмичење гитариста „Златна нота“ 2017. – Доњи Милановац, НАГРАДА; Naissus Guitar festival 2017. – Ниш, II НАГРАДА; Петар Коњовић „Млади виртуоз“ 2017. – Београд, I НАГРАДА.

4. Мина ДикићIII разред гитаре у класи Петра Јовановића: Осмо Ваљевско гитарско такмичење ВАРТ 2016 – Ваљево, II НАГРАДАПетар Коњовић „Млади виртуоз“ 2017. – Београд, III НАГРАДА.

5. Катарина Пирцразред соло певања у класи Ирене Миловановић : „Мита Топаловић“ 2016 – Панчево, III НАГРАДА.

6. Алекса СтанковићII разред клавира у класи Сање Павловић : Међународно такмичење Даворин Јенко 2017 – Београд, I НАГРАДА; Републичко такмичење музичких и балетских школе Р Србије 2017. – Београд, I НАГРАДАТакмичење младих пијаниста 2017 – Зајечар, I НАГРАДА.

7. Андрија Јашаревић, III разред кларинета у класи Драгана Живковића : Светосавска награда за допринос квалитетном образовању и васпитању, унапређивању образовно-васпитне праксе и развоју научних достигнућа у области образовања и васпитања у Републици Србији у 2016. годиниРепубличко такмичење музичких и балетских школе Р Србије 2017. – Београд, ЛАУРЕАТ: 61.Фестивал музичких и балетских школа Р Србије 2017. – Зрењанин, L A U R E A T.

8. Ансамбл „Мале флауте“ Миља Маринковић, Лена Шолн, Милица Живковић, Леа Митић, Ања Миленковић, Дора Васић, Дуља Стошић, Доротеа Николић, Наталија Јевтић, у класи Валентине Димитријевић : 19.Међународни сусрети флаутиста „Тахир Куленовић“ – Ваљево, I НАГРАДА;

9. Јустина Јакшић; II разред гитаре у класи, Ружице Митић : 14. Интернационални фестивал гитаре 2017. – Лесковац, I НАГРАДАXVIII Guitar Art festival 2017. – Београд, МЕСТО.

10. Александар Каралић: II разред гитаре у класи, Ружице Митић (ванредно) : 14. Интернационални фестивал гитаре 2017. – Лесковац, II НАГРАДА„Златна нота“ 2017. –Доњи Милановац, II НАГРАДАNaissus guitar festival 2017. – Ниш, III НАГРАДА.

11. Наталија Здравковић, II разред гитаре у класи, Ружице Митић (vanredno) : 14. Интернационални фестивал гитаре 2017. – Лесковац, I НАГРАДА; XVIII Guitar Art festival 2017. – Београд, VI МЕСТО; Naissus guitar festival 2017. – Ниш, I НАГРАДА.

12. Миља Маринковић, IV разред флауте у класи Валентине Димитријевић : Међународно такмичење „Јенко“ 2017 – Београд, I НАГРАДА61.Фестивал музичких и балетских школа Р Србије 2017. – Зрењанин, II НАГРАДА.

13. Николина Стевановић разред клавира (ванредно) у класи Анђелкe Димитријевић : Такмичење „Бинички“ 2017. – Београд, I НАГРАДА.

14. Василије Столић II разред клавира у класи Христина Лазаревић; Републичко такмичење музичких и балетских школе Р Србије 2017. – Београд, II НАГРАДА; Међународно такмичење малих пијаниста 2017. – Врање, I НАГРАДА; 17. Фестивал „Музичко пролеће“ 2017. – Смедеревска Паланка, НАГРАДА.

15. Вања Живковић V разред клавира у класи Анђелке Димитријевић: Републичко такмичење музичких и балетских школе Р Србије 2017. – Београд, III НАГРАДА.

 16. Квартет „МАЛЕ ФЛАУТЕ“ у класи Валентине Димитријевић у саставу Миља Маринковић, Дора Васић, Леа Митић и Дуња Стошић: Републичко такмичење музичких и балетских школе Р Србије 2017. – Београд, II НАГРАДА.

18. Ана Милчић II разред гитаре у класи Филипа Алексића : Војводина гитар фест 2017. – Нови Сад, II НАГРАДАNaissus Guitar festival 2017. – Ниш, НАГРАДА.

19. Марко Милетић V разред клавира у класи Христине Лазаревић : Такмичење младих пијаниста 2017 – Зајечар, I НАГРАДА61.Фестивал музичких и балетских школа Р Србије 2017. – Зрењанин, IIIНАГРАДА.

20. Лана Марковић II разред гитаре у класи Страхиње Анђелковића : такмичење гитариста „Златна нота“ 2017. – Доњи Милановац, II НАГРАДА.

21. Калина Јовчић II разред гитаре у класи Страхиње Анђелковића : такмичење гитариста „Златна нота“ 2017. – Доњи Милановац, НАГРАДА.

22. Лука Алексић III разред гитаре у класи Страхиње Анђелковића : такмичење гитариста „Златна нота“ 2017. – Доњи Милановац, I НАГРАДА.

23Немања Динчић разред гитаре у класи Петра Јовановића : такмичење гитариста „Златна нота“ 2017. – Доњи Милановац, НАГРАДА.

24. Павле Станимировић II разред гитаре у класи Петра Јовановића : такмичење гитариста „Златна нота“ 2017. – Доњи Милановац, II НАГРАДА.

25. Јана Стошић II разред гитаре у класи Петра Јовановића : такмичење гитариста „Златна нота“ 2017. – Доњи Милановац, II НАГРАДА.

26. Алекса Бранковић III разред гитаре у класи Петра Јовановића : такмичење гитариста „Златна нота“ 2017. – Доњи Милановац, НАГРАДА.

27. Павле Павловић III разред гитаре у класи Петра Јовановића : такмичење гитариста „Златна нота“ 2017. – Доњи Милановац, II НАГРАДА.

28. Лазар Стаменковић III разред гитаре у класи Петра Јовановића : такмичење гитариста „Златна нота“ 2017. – Доњи Милановац, НАГРАДА.

29. Матија Стојковић III разред гитаре у класи Петра Јовановића : такмичење гитариста „Златна нота“ 2017. – Доњи Милановац, II НАГРАДА.

30. Михаило Бабић II разред гитаре у класи Ружице Митић (ванредно) : такмичење гитариста „Златна нота“ 2017. – Доњи Милановац, II НАГРАДА; Naissus Guitar festival – Ниш,III НАГРАДА.

31. Никола Богдановић III гитаре у класи Ружице Митић (ванредно) : Naissus Guitar festival – Ниш, II НАГРАДА.

32. Анђела Татић II гитаре у класи Ружице Митић (ванредно) : Naissus Guitar festival – Ниш, IНАГРАДА.

33. Марија Спасић II разред виолине у класи Љубице Симоновић : 8. међународно такмичење гудача 2017. – Ниш, II НАГРАДА; „Музичко пролеће“ 2017. – Смедеревска Паланка, НАГРАДА.

34. Матеја Симић разред виолине у класи Љубице Симоновић : 8. међународно такмичење гудача 2017. – Ниш, II НАГРАДА; Фестивал „Музичко пролеће“ 2017. – Смедеревска Паланка,НАГРАДА.

35. Срна Чоловић II разред клавира у класи Срђана Ђорђевића : Иинтернационални фестивал музичке школе „Петар Стојановић“ 2017 – Уб, I НАГРАДАМеђународно такмичење пијаниста „Славенски“, 2017, Нови Сад – НАГРАДА.

36. Александра Стојковић разред соло певања у класи Ирене Миловановић: Иинтернационални фестивал музичке школе „Петар Стојановић“ 2017 – Уб, II НАГРАДА.

37. Алекса Симоновић II разред хармонике у класи Александра Станковића : Такмичење“Viva harmonika” 2017, Алексинац, НАГРАДА; Такмичење ученика хармонике 2017. – Панчево, НАГРАДА; Такмичење „Дани хармонике“ 2017 – Смедерево, НАГРАДА; „Accordeon fest” 2017. – Књажевац, НАГРАДА.

38. Илија Тасић I разред хармонике у класи Александра Станковића : Такмичење ученика хармонике 2017. – Панчево, НАГРАДА; Такмичење „Дани хармонике“ 2017 – Смедерево, IНАГРАДА; Такмичење “Viva harmonika” 2017, Алексинац, НАГРАДА.

39. Илија Панајотовић VI разред хармонике (ванредно) у класи Сандре Ивковић : Такмичење ученика хармонике 2017. – Панчево, НАГРАДА.

40. Николина Недељковић III разред виолине у класи Љубице Симоновић : 61.Фестивал музичких и балетских школа Р Србије 2017. – Зрењанин, II НАГРАДА; 17. Фестивал „Музичко пролеће“ 2017. – Смедеревска Паланка, НАГРАДА.

41. Растко Живадиновић VI разред виолине у класи Љубице Симоновић : Меморијал „Аца Панић“ 2017. – Младеновац, НАГРАДА; „Музичко пролеће“ 2017. – 17. Фестивал Смедеревска Паланка, II НАГРАДА.

42. Сара Столић VI разред виолине у класи Љубице Симоновић : Меморијал „Аца Панић“ 2017. – Младеновац, II НАГРАДА; II Регионално такмичење из солфеђа, двогласног певања, теорије музике и хармоније, наставник Елизабета Стојановић 2017. – Ниш, II НАГРАДА(солфеђо).

43. Јована Павловић VI разред виолине у класи Љубице Симоновић : Меморијал „Аца Панић“ 2017. – Младеновац, II НАГРАДА; II Регионално такмичење из солфеђа, двогласног певања, теорије музике и хармоније, наставник Елизабета Стојановић 2017. – Ниш, IIIНАГРАДА (теорија музике).

44. Јован Недељковић III разред хармонике у класи Татјане Петканић : Такмичење „Дани хармонике“ 2017 – Смедерево, НАГРАДА; Такмичење “Viva harmonika” 2017, Алексинац, IНАГРАДА.

45. Анђела Спасић VI разред клавира – II Регионално такмичење из солфеђа, двогласног певања, теорије музике и хармоније, наставник Братислав Младеновић 2017. – Ниш, IIIНАГРАДА (теорија музике) : у класи клавира Невена Вељковић : 17. Фестивал „Музичко пролеће“ 2017. – Смедеревска Паланка, НАГРАДА.

46. Иван Бранковић IV разред гитаре у класи Филипа Алексића : Naissus Guitar festival 2017. – Ниш, II НАГРАДА.

47Лазар Ђорђевић III разред виолине у класи Љубице Симоновић : „Мали виртуоз“ – Петар Коњовић 2017. – Београд, НАГРАДА.

48. Анђела Димитријевић IV разред клавира у класи Сања Павловић : 17. Фестивал „Музичко пролеће“ 2017. – Смедеревска Паланка, НАГРАДА.

49. Софија Станковић II разред клавира у класи Ивана Марковића : 17. Фестивал „Музичко пролеће“ 2017. – Смедеревска Паланка, НАГРАДА.

50. Теодора Јовановић II разред клавира у класи Христине Лазаревић : 17. Фестивал „Музичко пролеће“ 2017. – Смедеревска Паланка, НАГРАДА.

51Давид Антанасковић разред хармонике у класи Татјане Петканић : Такмичење “Viva harmonika” 2017, Алексинац, НАГРАДА.

52. Белић Константин III разред хармонике у класи Татјане Петканић : Такмичење “Viva harmonika” 2017, Алексинац, НАГРАДА.

53. Кристина Миладиновић III разред хармонике у класи Татјане Петканић : Такмичење“Viva harmonika” 2017, Алексинац, II НАГРАДА.

54. Милош Степановић IV разред хармонике у класи Татјане Петканић : Такмичење “Viva harmonika” 2017, Алексинац, II НАГРАДА.

55. Немања Мишић разред хармонике у класи Татјане Петканић : Такмичење “Viva harmonika” 2017, Алексинац, II НАГРАДА.

56. Андрија Богдановић VI разред хармонике у класи Татјане Петканић : Такмичење “Viva harmonika” 2017, Алексинац, II НАГРАДА.

57. Софија Марковић II разред виолине у класи Љубице Симоновић : 17. Фестивал „Музичко пролеће“ 2017. – Смедеревска Паланка, НАГРАДА.

58. Марија Петровић II разред виолине у класи Тијане Антић : 17. Фестивал „Музичко пролеће“ 2017. – Смедеревска Паланка, НАГРАДА.

59. Марија Петровић разред соло певања у класи Ирене Миловановић : Интернационални фестивал 2017. – Уб, II НАГРАДА.

НАША ХИМНА

Smotra horova

Copyrigcht © 2018 Основна музичка школа "Владимир Ђорђевић" Алексинац