logo

592 slide1 600

dokumenta

viva harmonika

СПИСАК НАГРАЂЕНИХ УЧЕНИКА ОМШ „ВЛАДИМИР ЂОРЂЕВИЋ“ НА ТАКМИЧЕЊИМА ЗА ШКОЛСКУ 2017/2018. ГОДИНУ

 

  1. Андрија Јашаревић, III разред кларинета у класи Драгана Живковића : “Anton Eberts” такмичење кларинета и флауте – Нови Сад 2017,I НАГРАДА(додељује се само једна прва награда);
  2. Борис Милојевић, III разред гитаре у класи Петра Јовановића : Ваљевско гитарско такмичење „Варт“ – Ваљево 2017, I НАГРАДА;Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије, Београд 2018, IIIНАГРАДА; XIII међународни фестивал гитаре „Златна нота“, Доњи Милановац 2018, I НАГРАДА;
  3. Фестивал музичких и балетских школа Србије, Књажевац 2018,II НАГРАДА;
  4. Naissus guitar festival”-Ниш 2018,II НАГРАДА; „Млади виртуоз“, Београд 2018 -I НАГРАДА;
  5. Лола Вељковић, IIразред клавира у класи Невене Вељковић :X такмичење младих пијаниста „Јосип Славенски“ - Београд 2017, I НАГРАДА;Међународно такмичење „Даворин Јенко“ Београд 2018, I НАГРАДА;VII. Отворено такмичење младих пијаниста др Милоје Милојевић – Крагујевац 2018, I НАГРАДА – ЛАУРЕАТ; 22. међународно такмичење младих пијаниста Шабац 2018,I НАГРАДА; Међународно такмичење младих пијаниста –Ниш 2018. I НАГРАДА;„Млади виртуоз“, Београд 2018, I НАГРАДА.
  6. Алекса Станковић, IIIразред клавира у класи Сање Павловић : Међународно такмичење „Даворин Јенко“ Београд 2018,I НАГРАДА; XIII интернационални фестивал музичке школе „Петар Стојановић“ Уб 2018, ЛАУРЕАТ ТАКМИЧЕЊА;
  7. Међународно такмичење младих пијаниста –Ниш 2018.I НАГРАДА;
  8. Срна Чоловић, IIIразред клавира у класи Срђана Ђорђевића : Међународно такмичење „Даворин Јенко“ Београд 2018,IIНАГРАДА,
  9. Урош Кадрић, II разред хармонике у класи Александра Станковића : „Београдски фестивал хармонике“, Београд 2018, I НАГРАДА; Међународнифестивал хармонике и камерне музикеViva harmonika”, Алексинац 2018, ЛАУРЕАТ.
  10. Данило РогановићI разред клавира у класи Варваре Анастасијевић : Бинички“, Београд 2018,I НАГРАДА.
  11. Матеја Симић, IIразред виолине у класи Љубице Симоновић : Такмичење „Бинички“ Београд 2018,IНАГРАДА; „Млади виртуоз“ Београд 2018, IНАГРАДА.
  12. Николина Недељковић, IVразред виолине у класи Љубице Симоновић : Такмичење „Бинички“ Београд 2018,IНАГРАДА.
  13. Лазар Ђорђевић, IVразред виолине у класи Љубице Симоновић : Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије, Београд 2018, IIНАГРАДА; Такмичење „Бинички“ Београд 2018,IНАГРАДА;Internacional music competition2018, IНАГРАДА.
  14. Растко Живадиновић VIразред виолине у класи Љубице Симоновић : Такмичење „Бинички“ Београд 2018,IIНАГРАДА; УЧЕНИК ГЕНЕРАЦИЈЕ.
  15. 12.Лазар Костић-Милошевић VIразред виолине у класи Љубице Симоновић : Такмичење „Бинички“ Београд 2018,IIНАГРАДА.
  16. Наталија Здравковић III разред гитаре (ванредно) у класи Ружице Митић : Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије, Београд 2018, IIНАГРАДА; Naissus guitar festival”-Ниш 2018,II НАГРАДА
  17. Дамир Младеновић IVразред гитаре (ванредно) у класи Страхиње Анђелковића : Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије, Београд 2018, III НАГРАДА.
  18. Марија Спасић III разред виолине у класи Љубице Симоновић : Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије, Београд 2018, I НАГРАДА; 62. Фестивал музичких и балетских школа Србије, Књажевац 2018,I НАГРАДА.
  19. Јустина Јакшић Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије, Београд 2018, IIНАГРАДА.
  20. Немања Дичић II разред гитаре у класи Петра Јовановића : XIII међународни фестивал гитаре „Златна нота“, Доњи Милановац 2018, I НАГРАДА.
  21. Коста Ђопић III разред гитаре у класи Петра Јовановића : XIII међународни фестивал гитаре „Златна нота“, Доњи Милановац 2018, IIНАГРАДА.
  22. Павле Павловић IV разред гитаре у класи Петра Јовановића : XIII међународни фестивал гитаре „Златна нота“, Доњи Милановац 2018, IIIНАГРАДА.
  23. 20. Алекса Бранковић IV разред гитаре у класи Петра Јовановића : XIII међународни фестивал гитаре „Златна нота“, Доњи Милановац 2018, IIIНАГРАДА.
  24. Павле СтанимировићIII разред гитаре у класи Петра Јовановића : XIII међународни фестивал гитаре „Златна нота“, Доњи Милановац 2018, IIIНАГРАДА.
  25. Матија СтојковићIV разред гитаре у класи Петра Јовановића : XIII међународни фестивал гитаре „Златна нота“, Доњи Милановац 2018, IIIНАГРАДА у категорији КАМЕРНА МУЗИКА.
  26. Кристина Стојановић V разред виолине у класи Мирјане Новаковић : XIII међународни фестивал гитаре „Златна нота“, Доњи Милановац 2018, IIIНАГРАДА у категорији КАМЕРНА МУЗИКА.
  27. Мартин Милић I разред хармонике у класи Александра Станковића : XIII интернационални фестивал музичке школе „Петар Стојановић“ Уб 2018,I НАГРАДА (победник категорије); Такмичење хармоникаша, Панчево 2018,I НАГРАДА; „Музичко пролеће“, Смедеревска паланка 2018,I НАГРАДА; Такмичење младих хармоникаша, Трстеник 2018,I НАГРАДА- ЛАУРЕАТ
  28. Илија ТасићIIразред хармонике у класи Александра Станковића : XIII интернационални фестивал музичке школе „Петар Стојановић“ Уб 2018,I НАГРАДА; Међународни фестивал хармонике и камерне музике„Viva harmonika”, Алексинац 2018,I НАГРАДА; „Акордеон фест“, Књажевац 2018,I НАГРАДА; Такмичење хармоникаша, Панчево 2018,I НАГРАДА;
  29. Катарина Пирц II разред у класи Ирене Миловановић :16. интернационални фестивал музичке школе „Петар Стојановић“ Уб 2018, I НАГРАДА
  30. Стојковић АлександраII разред у класи Ирене Миловановић :16. интернационални фестивал музичке школе „Петар Стојановић“ Уб 2018, IIНАГРАДА;
  31. Фестивал музичких и
  32.  балетских школа Србије, Књажевац 2018,IIНАГРАДА.
  33. Милица Стојановић II разред у класи Невене Вељковић : Пето међународно такмичење младих пијаниста „УЉУС“ – Смедерево 2018,IIНАГРАДА.
  34. Миља Маринковић V разред флауте у класи Биљане Димитријевић : 62. Фестивал музичких и балетских школа
  35. Србије, Књажевац 2018,IНАГРАДА.
  36. Миљковић Лена I разред хармонике у класи Татјане Петканић : Међународни фестивал хармонике и камерне музике„Viva harmonika”, Алексинац 2018,I НАГРАДА; „Дани хармонике“, Смедерево 2018,IНАГРАДА 
  37. Недељковић Јован IV разред хармонике у класи Татјане Петканић : Међународни фестивал хармонике и камерне музике„Viva harmonika”, Алексинац 2018,I НАГРАДА; „Дани хармонике“, Смедерево 2018, ЛАУРЕАТ.
  38. Марко Милетић VI разред клавира у класи Христине Лазаревић :„Међународно такмичење малих пијаниста“ Врање 2018,IIНАГРАДА; Такмичење пијаниста УЉУС, Смедерево 2018,IIНАГРАДА 
  39. Петра Митић V разред клавира у класи Срђана Ђорђевића : Међународно пијанистичко такмичење „Славенски“, Нови Сад 2018, III НАГРАДА.
  40. Вања Живковић V разред клавира у класи Срђана Ђорђевића : Међународно пијанистичко такмичење „Славенски“, Нови Сад 2018, III НАГРАДА.
  41. Софија Станковић III разред клавира у класи Иван Марковић : Међународно пијанистичко такмичење „Славенски“, Нови Сад 2018, IНАГРАДА.
  42. Вељко Ђокић VI разред хармонике у класи Сандре Ивковић : „Музичко пролеће“, Смедеревска Паланка 2018, IНАГРАДА; „Мајски сусрети младих хармоникаша“ Лазаревац 2018, IIНАГРАДА. Такмичење младих акордеониста, Трстеник 2018,IНАГРАДА 
  43. Вукашин Јовић I разред хармонике у класи Сандре Ивковић : „Музичко пролеће“, Смедеревска Паланка 2018, IНАГРАДА; Међународни фестивал хармонике и камерне музикеViva harmonika”, Алексинац 2018,IНАГРАДА; 6. Интернационални фестивал хармонике „Мех фест“, Београд 2018,IНАГРАДА; „Мајски сусрети младих хармоникаша“ Лазаревац 2018, I НАГРАДА; Такмичење ученика хармонике, Панчево 2018,IНАГРАДА (победник категорије) 
  44. Наталија Вучић II разред хармонике у класи Сандре Ивковић :Такмичење ученика хармонике, Панчево 2018,IНАГРАДАТакмичење младих акордеониста, Трстеник 2018, IНАГРАДА.
  45. Милица Ђорђевић II разред хармонике у класи Сандре Ивковић :Такмичење ученика хармонике, Панчево 2018,IНАГРАДА; Такмичење младих акордеониста, Трстеник 2018,IНАГРАДА.
  46. Никола Стамболић V разред клавира у класи Христине Лазаревић : „Музичко пролеће“, Смедеревска Паланка 2018, IIНАГРАДА.
  47. Теодора Јовановић III разред клавира у класи Христине Лазаревић : „Музичко пролеће“, Смедеревска Паланка 2018, IНАГРАДА.
  48. Михајло Милошевић I разред клавира у класи Христине Лазаревић : Такмичење „Млади виртуоз“, Београд 2018, IIIНАГРАДА 
  49. Димитрије Столић I разред клавира у класи Христине Лазаревић : Такмичење „Млади виртуоз“, Београд 2018, IIIНАГРАДА.
  50. Василије Столић IIIразред клавира у класи Христине Лазаревић : Такмичење „Млади виртуоз“, Београд 2018, IIIНАГРАДА.
  51. Александар КаралићIIIразред гитаре (ванредно) у класи Ружице Митић : Такмичење „Млади виртуоз“, Београд 2018, IIНАГРАДА; Naissus guitar festival”-Ниш 2018,II НАГРАДА.
  52. Анђела Татић IIIразред гитаре (ванредно) у класи Ружице Митић : „Naissus guitar festival”-Ниш 2018,III НАГРАДА.
  53. Николина Стевановић IIразред клавира (ванредно) у класи Анђелке Димитријевић : Такмичење „Бинички“ Београд 2018,IНАГРАДАинтернационални фестивал музичке школе „Петар Стојановић“ Уб 2018, I НАГРАДА

ФИЛМ О ШКОЛИ

НАША ХИМНА

Smotra horova

Copyrigcht © 2018 Основна музичка школа "Владимир Ђорђевић" Алексинац