logo

592 slide1 600

dokumenta

viva harmonika

Списак награђених ученика ОМШ „Владимир Ђорђевић“ на такмичењима у школској 2018/2019.години

 

  1. Лука Алексић,V разред гитаре у класи Страхиње Анђелковића : Guitar music fest – Ниш 2018,I НАГРАДА;
  1. Лана Марковић,IV разред гитаре у класи Страхиње Анђелковића : Guitar music fest – Ниш 2018,II НАГРАДА;
  1. Калина Јовчић, IV разред гитаре у класи Страхиње Анђелковића : Guitar music fest – Ниш 2018, II НАГРАДА;
  1. Димитрија Маткић, III разред гитаре у класи Страхиње Анђелковића : Guitar music fest – Ниш 2018, I НАГРАДА;
  1. Илија Бошковић, III разред гитаре у класи Страхиње Анђелковића : Guitar music fest – Ниш 2018, I НАГРАДА;
  1. Константин Митић, III разред (ванредно) гитаре у класи Страхиње Анђелковића : Guitar music fest – Ниш 2018, I НАГРАДА;
  1. Јана Стојановић, III разред гитаре у класи Филипа Алексића : Guitar music fest – Ниш 2018, II НАГРАДА;
  1. Урош Лепојевић, II разред гитаре у класи Филипа Алексића : Guitar music fest – Ниш 2018, I НАГРАДА;
  1. Дамир Младеновић, IV разред гитаре (ванредно) : Guitar music fest – Ниш 2018, I НАГРАДА;

10.Данило Младеновић, II разред гитаре (ванредно) : Guitar music fest – Ниш 2018, I НАГРАДА

 

  1. Борис Милојевић, IV разред гитаре у класи Петра Јовановића : Vart 2018 - Ваљево 2018, II НАГРАДА; Гитар арт фестивал – Београд 2019, ДЕВЕТО МЕСТО; Међународно такмичење гитариста „Златна нота“ – Доњи Милановац 2019,I НАГРАДА; 63.Фестивал музичких и балетских школа Србије – Параћин 2019, II НАГРАДА; „Музичко пролеће“ – Смедерево 2019, I НАГРАДА.
  1. Данка Вељковић, I разред виолине у класи Љубице Симоновић : Art of strings – Крагујевац 2018, I НАГРАДА.

 

  1. Алекса Станковић, IV разред клавира у класи Анђелке Димитријевић : Такмичење младих музичара „Даворин Јенко“-Београд 2019, I НАГРАДА, Републичко такмичење музичких и балетских школе Србије – Београд 2019, I НАГРАДА.

 

  1. Лола Вељковић, III разред клавира у класи Невене Вељковић : Такмичење младих музичара „Даворин Јенко“-Београд 2019, II НАГРАДА; Републичко такмичење музичких и балетских школе Србије – Београд 2019, I НАГРАДА; „Млади виртуоз“– Београд 2019, I НАГРАДА (победник треће категорије).
  1. Олга Зуровац, I разред флауте у класи Биљане Димитријевић : Такмичење флаутиста „Тахир Куленовић“ – Ваљево 2019, I НАГРАДА; Међународно такмичење флаутиста – Београд 2019, I НАГРАДА; Републичко такмичење музичких и балетских школе Србије – Београд 2019, I НАГРАДА.

 

  1. Вељко Ђокић,VI разред хармонике у класи Сандре Ивковић : Фестивал “Viva harmonika” – Алексинац 2019, I НАГРАДА; Београдски фестивал хармонике – Београд 2019, II НАГРАДА; 17 интернационални фестивал „Петар Стојановић Уб“ – Уб 2019, I НАГРАДА; 63.Фестивал музичких и балетских школа Србије – Параћин 2019, II НАГРАДА; Дани хармонике - Смедерево 2019,I НАГРАДА.

 

  1. Урош Кадрић, III разред хармонике у класи Александра Станковића: Фестивал “Viva harmonika” – Алексинац 2019, ЛАУРЕАТ.
  1. Вања Живковић, VI разред клавира у класи Срђана Ђорђевића : Републичко такмичење музичких и балетских школе Србије – Београд 2019, III НАГРАДА.
  1. Андрија Јашаревић, IV разред кларинета у класи Драгана Живковића : Републичко такмичење музичких и балетских школе Србије – Београд 2019, ЛАУРЕАТ; 63.Фестивал музичких и балетских школа Србије – Параћин 2019, I НАГРАДА.
  1. Јелена Стамболић, II разред клавира у класи Христине Лазаревић : Републичко такмичење музичких и балетских школе Србије – Београд 2019, III НАГРАДА; - УЉУС Смедерево2019, II НАГРАДА;„Музичко пролеће“ – Смедерево 2019, I НАГРАДА.Отворено такмичење клавириста - Зајечар 2019, I НАГРАДА.

 

  1. Милица Марковић, II разред гитаре у класи Петра Јовановића : Међународно такмичење гитариста „Златна нота“ – Доњи Милановац 2019, II НАГРАДА.

 

  1. Немања Дичић, III разред гитаре у класи Петра Јовановића : Међународно такмичење гитариста „Златна нота“ – Доњи Милановац 2019, II НАГРАДА.

 

23.Лука Рајић, III разред гитаре у класи Петра Јовановића : Међународно такмичење гитариста „Златна нота“ – Доњи Милановац 2019, I НАГРАДА.

 

  1. Коста Ћопић, IV разредгитаре у класи Петра Јовановића : Међународно такмичење гитариста „Златна нота“ – Доњи Милановац 2019,II НАГРАДА.

 

  1. Павле Станимировић, IV разредгитаре у класи Петра Јовановића : Међународно такмичење гитариста „Златна нота“ – Доњи Милановац 2019,II НАГРАДА.
  1. Лазар Стаменковић, V разредгитаре у класи Петра Јовановића : Међународно такмичење гитариста „Златна нота“ – Доњи Милановац 2019,II НАГРАДА.

 

  1. Алекса Бранковић,V разред гитаре у класи Петра Јовановића : Међународно такмичење гитариста „Златна нота“ – Доњи Милановац 2019, III НАГРАДА.

 

  1. Мина Дикић, V разред гитаре у класи Петра Јовановића : Међународно такмичење гитариста „Златна нота“ – Доњи Милановац 2019, I НАГРАДА.

 

  1. Јустина Јакшић, IV разредгитаре у класи Ружице Митић : Међународно такмичење гитариста „Златна нота“ – Доњи Милановац 2019,II НАГРАДА.

 

  1. Ђорђе Митић, II разред гитаре (ванредно) : Међународно такмичење гитариста „Златна нота“ – Доњи Милановац 2019,I НАГРАДА; „Музичко пролеће“ – Смедерево 2019, I НАГРАДА.

 

  1. Мартин Милић II разред хармонике класи Александра Станковића : Интернационални фестивал „Петар Стојановић Уб“ – Уб 2019, ЛАУРЕАТ; Дани хармонике - Смедерево 2019,I НАГРАДА; „Музичко пролеће“ – Смедерево 2019, I НАГРАДА; Такмичење младих акордеониста – Трстеник 2019, ЛАУРЕАТ.

 

  1. Вукашин Јовић,II разред хармонике у класи Сандре Ивковић : 17 интернационални фестивал „Петар Стојановић Уб“ – Уб 2019, I НАГРАДА; Дани хармонике - Смедерево 2019,I НАГРАДА; „Музичко пролеће“ – Смедерево 2019, I НАГРАДА.

 

  1. Матеја Симић, II разред виолине у класи Марије Ристић,: 9.међународно такмичење гудача – Ниш 2019,III НАГРАДА.

 

  1. Марко Стевановић, II разред соло певања у класи Ирене Миловановић :63.Фестивал музичких и балетских школа Србије – Параћин 2019, II НАГРАДА.

 

  1. Лена Миљковић, II разред хармонике у класи Татјане Петканић : Дани хармонике – Смедерево 2019, -I НАГРАДА; Међународни фестивал “Viva harmonika” – Алексинац 2019, I НАГРАДА.

 

  1. Јања Антић, III разред виолине у класи Емилије Ивановић : „Власинско пролеће“ –Власотинце 2019, I НАГРАДА.

 

  1. Јана Јеленић,II разред клавира у класи Варваре Анастасијевић : такмичење пијаниста „Клавитас“ – Смедерево 2019, III НАГРАДА.

 

  1. Данило Рогановић, II разред клавира у класи Варваре Анастасијевић : такмичење пијаниста „Млади витруоз“ – Београд 2019, II НАГРАДА.

 

  1. Јована Тодоровић, II разред виолине у класи Тијане Антић : „Музичко пролеће“ – Смедерево 2019, I НАГРАДА.

 

  1. Димитрије Столић, II разред клавира у класи Христине Лазаревић : „Музичко пролеће“ – Смедерево 2019, I НАГРАДА;Отворено такмичење клавириста - Зајечар 2019, I НАГРАДА.

 

  1. Дамњан Војиновић, II разред клавира у класи Христине Лазаревић : „Музичко пролеће“ – Смедерево 2019, I НАГРАДА;Отворено такмичење клавириста - Зајечар 2019, II НАГРАДА.

 

  1. Василије Столић, IV разред клавира у класи Христине Лазаревић :Отворено такмичење клавириста - Зајечар 2019, I НАГРАДА.

 

  1. Михајло Милошевић, II разред клавира у класи Христине Лазаревић :Отворено такмичење клавириста - Зајечар 2019, I НАГРАДА.

 

  1. Никола Стамболић, VI разред клавира у класи Христине Лазаревић :Отворено такмичење клавириста - Зајечар 2019, II НАГРАДА.

 

  1. Стојковић Софија, III разред клавира, ванредно, у класи Анђелке Димитријевић : „Музичко пролеће“ – Смедерево 2019, II НАГРАДА.

 

  1. Стевановић Николина, III разред клавира, ванредно, у класи Анђелке Димитријевић : „Млади виртуоз“ – Смедерево 2019, II НАГРАДА.

ФИЛМ О ШКОЛИ

НАША ХИМНА

Smotra horova

Copyrigcht © 2019 Основна музичка школа "Владимир Ђорђевић" Алексинац