Levi baner

ОБАВЕШТЕЊЕ О РЕАЛИЗАЦИЈИ НАСТАВЕ ОД 15.03.2021. ГОДИНЕ
Поштовани ученици овим путем Вас обавештавамо да ће у складу са најновијим препорукама и мерама надлежних у циљу заштите здравља ученика и запослених у школама настава у ОМШ "Владимир Ђорђевић" у Алексинцу бити организована У ПОТПУНОСТИ ОНЛАЈ ЗА СВЕ РАЗРЕДЕ почев од понедељка, 15.03.2021. године и то по устаљеном распореду часова БЕЗ ИЗМЕНЕ термина.

Разредне старешине, наставници инструмента, обавестиће све ученике својих класа о начину рада.
IMG 20191207 184236 Large Иако се већина музичких такмичења одржава у другом полугодишту наши ученици и наставници су и сада активни и остварују успехе.
      На јубиларном 10. Међународном такмичењу младих талената Мита Топаловић у Панчеву, наш ученик Марко Стевановић, други разред соло певања у класи Милице З. Красић освојио је I награду (95,5 поена). Марко је певао композиције "Vergin tutt'amor" (Ф. Дуранте) и "Бијели дани" (М. Пребанда) уз пратњу пијанисте Јасмине Јањић.received 2960020954016554

На XI Међународном гитарском такмичењу у Ваљеву "VArt", наш ученик Борис Милојевић, V разред гитаре у класи Петра Јовановића освојио је I награду ( 95 поена).

Честитамо ученицима и наставницима!

digitalno nasilje

Copyrigcht © 2021 Основна музичка школа "Владимир Ђорђевић" Алексинац