Levi baner

Први рок за пријављивање и уједно полагање пријемних испита/провере музичких способности, биће одржан у четвртак и петак 13. и 14. маја 2021. године од 14:30 до 18:30 у просторијама музичке школе у згради "ДОМА КУЛТУРЕ" у Алексинцу (на спрату лево).

Olga Зуровац Тахир Куленовиц 01 март 2020 лауреат Medium SmallНаша Олга Зуровац, други разред у класи Биљане Димитријевић je учествовала на такмичењу „Тахир Куленовић“ у Ваљеву и остварила изузетан резултат освојивши титулу ЛАУРЕАТ. Наступила је уз клавирску сарадњу наставника Срђана Ђорђевића. Успеси наших ученика су настављени и на престижном такмичењу „Даворин Јенко“ одржаном у Београду.Олга Зуровац је наставила да ниже успехе освојивши I награду а са истим успехом на такмичењу је учествовала и Софија Станковић, првиразред клавира у класи Анђелке Димитријевић. Иначе ово је било прво Софијино учешће на музичком такмичењу.

Честитке ученици и наставницима!!!

Олга Зуровац Јенко Бг 04 март 2020 Medium

Софија Станковић Јенко 2020 Прва награда