Levi baner

Први рок за пријављивање и уједно полагање пријемних испита/провере музичких способности, биће одржан у четвртак и петак 13. и 14. маја 2021. године од 14:30 до 18:30 у просторијама музичке школе у згради "ДОМА КУЛТУРЕ" у Алексинцу (на спрату лево).

music notes 1058213Поштовани прваци,основна музичка школа "Владимир Ђорђевић" у Алексинцу, почела је упис нових полазника за школску 2020/2021.годину.

У складу са одлуком Владе Р Србије о обустави непосредног образовно васпитног рада од 16.03.2020.године и у складу са мерама прописаним у циљу заштите становништва и спречавања ширења вируса COVID 19 а док траје ванредно стање на територији Р Србије, информисање заинтересованих, пријава за упис као и провера музичких способности обављаће се електронским путем. Пријаву за упис попуњавате директно електронским путем кликом на  – ON LINE PRIJAVA.

Упис ученика се врши на основу резултата пријемног испита а места има за клавир, хармонику, флауту, кларинет, виолину, соло певање и гитару. Број ученика је ограничен па пријављивање за упис траје док има слободних места.

Документација која се подноси приликом уписа а која ће бити достављена школи у складу са важећим мерама заштите (накнадно по престанку мера или у дигиталној форми) :

1. Пријава за упис у први разред – ON LINE PRIJAVA (молимо Вас да унесете све тражене податке)
  2. Попуњава се образац Министарства просвете „картон ученика“ (преузима се у Школи по престанку важећих мера).
  3. Картон вакцинације детета (копија - предаје се Школи по престанку важећих мера)

digitalno nasilje

Copyrigcht © 2021 Основна музичка школа "Владимир Ђорђевић" Алексинац