Viva harmonika 2019 plakat koncert

Поштовани пријатељи музике а нарочито хармонике позивамо Вас на трећи по реду фестивал "VIVA HARMONIKA"

Отварање фестивала је у петак 22.марта 2019.године концертом Крагујевачког академског оркестра у великој сали Центра за културу и уметност у 19:00 сати. Улаз је слободан.

23. и 24. март 2019. године су такмичарски дани који се одржавају у Алексиначкој гимназији. Улаз је такође слободан.

Предфестивалско вече 21.марта 2019.године биће обележено концертом "Сећање на Брацка Станковића"
Концерт је посвећен прерано преминулом наставнику хармонике и оркестра ОМШ "Владимир Ђорђевић" у Алексинцу а наступиће студенти ФУ - Ниш из класа проф. Миљана Бјелетића, Николе Пековића а наступиће и мр Дејан Живковић, наставник стручног предмета. Концерт ће бити одржан у сали "Дом омладине" ЦКУ у Алексинцу. Улаз слободан.

Добродошли на трећи фестивал "VIVA HARMONIKA"

Сваке године ОМШ „Владимир Ђорђевић“ у Алексинцу може да се похвали великим бројем награда које освајају њени ученици са својим наставницима. Ипак, прво полугодиште текуће школска година је обележено неуобичајено великим бројем награда (будући да се већина такмичења одржава у току другог полугодишта) које са поносим истичемо.

Списак ученика ОМШ „ Владимир Ђорђевић“ на такмичењима у школској 2018/2019.години за период септембар 2018. - фебруар 2019. године.

1. Лука Алексић,V разред гитаре у класи Страхиње Анђелковића : Guitar music fest – Ниш 2018,I НАГРАДА;
  2. Лана Марковић,IV разред гитаре у класи Страхиње Анђелковића : Guitar music fest – Ниш 2018,II НАГРАДА;
  3. Калина Јовчић, IV разред гитаре у класи Страхиње Анђелковића : Guitar music fest – Ниш 2018, II НАГРАДА;
  4. Димитрија Маткић, III разред гитаре у класи Страхиње Анђелковића : Guitar music fest – Ниш 2018, I НАГРАДА;
  5. Илија Бошковић, III разред гитаре у класи Страхиње Анђелковића : Guitar music fest – Ниш 2018, I НАГРАДА;
  6. Константин Митић, III разред (ванредно) гитаре у класи Страхиње Анђелковића : Guitar music fest – Ниш 2018, I НАГРАДА;
  7. Јана Стојановић, III разред гитаре у класи Филипа Алексића : Guitar music fest – Ниш 2018, II НАГРАДА;
  8. Урош Лепојевић, II разред гитаре у класи Филипа Алексића : Guitar music fest – Ниш 2018, I НАГРАДА;
  9. Дамир Младеновић, IV разред гитаре (ванредно) : Guitar music fest – Ниш 2018, I НАГРАДА;
  10. Данило Младеновић, II разред гитаре (ванредно) : Guitar music fest – Ниш 2018, I НАГРАДА
  11. Борис Милојевић, IV разред гитаре у класи Петра Јовановића : Vart 2018 - Ваљево 2018, II НАГРАДА;
  12. Данка Вељковић, I разред виолине у класи Љубице Симоновић : Art of strings – Крагујевац 2018, I НАГРАДА.
  13. Алекса Станковић, IV разред клавира у класи Анђелке Димитријевић : Такмичење младих музичара „Даворин Јенко“-Београд 2019, I НАГРАДА.
  14. Лола Вељковић, III разред клавира у класи Невене Вељковић : Такмичење младих музичара „Даворин Јенко“-Београд 2019, II НАГРАДА.
  15. Олга Зуровац, I разред флауте у класи Биљане Димитријевић : Такмичење флаутиста „Тахир Куленовић“ – Ваљево 2019, I НАГРАДА.

ЧЕСТИТАМО  НАШИМ   УЧЕНИЦИМА   И   НАСТАВНИЦИМА!!!