Концерт и изложба поводом дана школе 02.12.2019.

IMG 6152 LargeНаша школа је по 53. пут прославила свој дан уз музику и уметност. 2019. године се обележава 150 од рођења Владимира Ђорђевића чије име школа поносно носи па је том приликом отворена изложба дела његове научне грађе али и личних докумената и фотографија у галерији бр.2 ЦКУ у Алексинцу. Одмах потом, наши ученици и наставници приредили су концерт у Великој сали ЦКУ на коме су наступили ученици из  Алексинца и нашег одвојеног одељења у Ражњу. Програм је садржао и презентацију рада наше школе током протекле године коју јеIMG 6155 Large представио директор Марко Јеленић и доделу захвалница наставницима и сарадницима који прослављају важне јубилеје рада ове године.

Концерт је био веома посећен и запажен а посебну пажњу публике привукли су ученици који су чланови хора ОМШ и оркестра ОМШ.

Хвала гостима који су присуствовали и увеличали овај празник као и нашим сарадницима Градској библиотеци "Вук Караџић" и Центру за културу и уметност у Алексинцу.

IMG 6105 Large

IMG 6068 Large