ПОШТОВАНИ УЧЕНИЦИ,
настава у Основној музичкој школи "Владимир Ђорђевић" у Алексинцу, почиње 01.септембра 2020. године. Настава ће се одвијати по основном моделу за све ученике од првог до завршних разреда, што значи да је заснована на непосредном раду у школи. Обавештавамо све ученике, родитеље и законске старатеље да ће се најстрожије поштовати све наложене мере и стручна упутства за рад школа у школској 2020/2021. години. Нарочито ће се инсистирати на поштовању Упутства о мерама заштите здравља ученика и запослених за основне и средње школе. Са садржином овог и других релевантних докумената можете се упознати овде на сајту школе под одељком ДОКУМЕНТА. Сви ученици ће бити детаљно упознати са правилима понашања и поступања у новонасталим околностима рада у току прве недеље септембра а 31. августа 2020. године биће организован пријем првака ради детаљног информисања и договора око распореда часова. Сва питања израде распореда и планирања наставе биће обављена на индивидуалном нивоу преко разредних старешина ученика, односно наставника инструмената којима сви родитељи и законски старатељи могу да се обрате на доступне телефоне или да контактирају школу. Истичемо да је рад у музичким школама облик рада са најмањим ризиком по здравље ученика будући да се настава инструмената одвија индивидуално.
Са вером да ће наредна школска година протеђи боље од претходне и да ће је обележити добри резултати ученика и наставника колектив музичке школе у Алексинцу ЖЕЛИ СВИМ СВОЈИМ УЧЕНИЦИМА СРЕЋАН ПОЧЕТАК ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ А ПРВАЦИМА СРЕЋАН ПОЛАЗАК У ПРВИ РАЗРЕД ОСНОВНЕ МУЗИЧКЕ ШКОЛЕ "ВЛАДИМИР ЂОРЂЕВИЋ" У АЛЕКСИНЦУ.

Olga Зуровац Тахир Куленовиц 01 март 2020 лауреат Medium SmallНаша Олга Зуровац, други разред у класи Биљане Димитријевић je учествовала на такмичењу „Тахир Куленовић“ у Ваљеву и остварила изузетан резултат освојивши титулу ЛАУРЕАТ. Наступила је уз клавирску сарадњу наставника Срђана Ђорђевића. Успеси наших ученика су настављени и на престижном такмичењу „Даворин Јенко“ одржаном у Београду.Олга Зуровац је наставила да ниже успехе освојивши I награду а са истим успехом на такмичењу је учествовала и Софија Станковић, првиразред клавира у класи Анђелке Димитријевић. Иначе ово је било прво Софијино учешће на музичком такмичењу.

Честитке ученици и наставницима!!!

Олга Зуровац Јенко Бг 04 март 2020 Medium

Софија Станковић Јенко 2020 Прва награда