logo

592 slide1 600

dokumenta

viva harmonika

Sanja Pavlovic

Levi baner

prirodne nepogode

krizne situacije

Odgvor na krizne situacije i traumaticne dogadjaje

cuvam te01

1esDnevnikProveraocena

Facebook logo 2015

 

Списак ученика ОМШ „ Владимир Ђорђевић“ на такмичењима у школској 2020/2021.години

 

1. Борис Милојевић, VI разред гитаре у класи Петра Јовановића : Међународно такмичење  „Полихимниа“  - Скопље 2020, I НАГРАДА; 10.међународни фестивал „Музичко Пролеће“ – Смедерево 2020, I НАГРАДА; Guitar salon Belgrade – Београд  2020,ПЕТО МЕСТО; 4th Internacional Classic Art Competition – Шабац 2021, II НАГРАДА; Глазбена Чипка – Идрија, Словенија 2021; II НАГРАДА; Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Р Србије – Београд 2021; III НАГРАДА; I интернационално такмичење класичне гитаре у сећање на А.К.Ворокхобина – Одеса , Украина 2021, ЛАУРЕАТ; 64. Фестивал музичких и балетских школа Србије – Вршац 2021, I НАГРАДА.

2. Јелена Стамболић, III разред клавира у класи Христине Лазаревић Сутон : Међународно такмичење  „Полихимниа“  - Скопље 2020, I НАГРАДА; Меморијал „Сања Павловић“ – Алексинац 2020, I НАГРАДА.

3. Андрија Станковић, музичка радионица у класи Маје Ранђеловић: Меморијал „Коста Манојловић“ – Смедеревска Паланка 2020, I НАГРАДА; Међународно такмичење пијаниста „Меморијал Сања Павловић“  - Алексинац 2020, I НАГРАДА; 11. Међународни фестивал „Музичко пролеће“ – Смедерево 2021, I НАГРАДА; Међународно такмичење „Сергеј Рахмањинов“ – БИХ 2021,  I НАГРАДА.

4. Софија Станковић, 2 разред клавира у класи Анђелке Димитријевић : 10.међународни фестивал „Музичко Пролеће“ – Смедерево 2020, I НАГРАДА; Меморијал „Коста Манојловић“ – Смедеревска Паланка 2020, ЛАУРЕАТ; Међународно такмичење пијаниста „Меморијал Сања Павловић“  - Алексинац 2020, I НАГРАДА;

5. Томислав Здравковић,  ванредни ученик III разреда у класи Христине Лазаревић : Меморијал „Коста Манојловић“ – Смедеревска Паланка 2020, I НАГРАДА; 10.међународни фестивал „Музичко Пролеће“ – Смедерево 2020, I НАГРАДА; 10. Међународно такмичење младих музичара Citta di Massa” Италија 2021, II НАГРАДА; Глазбена Чипка – Идрија, Словенија 2021; I НАГРАДА; Међународно такмичење пијаниста „Меморијал Сања Павловић“  - Алексинац 2020, I НАГРАДА; 19. фестивал музичке школе „Петар Стојановић“ – УБ 2021, I НАГРАДА;  64. Фестивал музичких и балетских школа Србије – Вршац 2021, II НАГРАДА; Међународно такмичење „Сергеј Рахмањинов“ – БИХ 2021, I НАГРАДА; 4 notes internacional piano competition/on line edition Abu dhabi 2021, I НАГРАДА.

6. Милан Јанковић, ванредни ученик IV разреда клавира у класи Душана Сутона : Меморијал „Коста Манојловић“ – Смедеревска Паланка 2020, II НАГРАДА; 19. фестивал музичке школе „Петар Стојановић“ – УБ 2021, III НАГРАДА;

7. Андрија Николић, I разред хармонике у класи Живорада Миленковића : 11.међународни фестивал „Музичко Пролеће“ – Смедерево 2020, I НАГРАДА.

8. Марија Милосављевић, II разред хармонике у класи Миљана Тодоровића : 11.међународни фестивал „Музичко Пролеће“ – Смедерево 2020, I НАГРАДА.

9. Новак Златковић, II разред хармонике у класи Александра Аћимовића : 11.међународни фестивал „Музичко Пролеће“ – Смедерево 2020, I НАГРАДА.

10.Лена Миљковић, IV разред хармонике у класи Александра Аћимовића : 11.међународни фестивал „Музичко Пролеће“ – Смедерево 2020, II НАГРАДА.

11.Лена Петровић, II разред хармонике у класи Александра Аћимовића : 11.међународни фестивал „Музичко Пролеће“ – Смедерево 2020, I НАГРАДА; Глазбена Чипка – Идрија,Словенија 2021, II НАГРАДА.

12.Лазар Дисић, II разред хармонике у класи Александра Станковића : 11.међународни фестивал „Музичко Пролеће“ – Смедерево 2021, I НАГРАДА; Глазбена Чипка – Идрија,Словенија 2021; Дани хармонике – Смедерево 2020, I НАГРАДА; „Акордеон фест“ Грац, Аустрија 2021, II НАГРАДА; „Viva harmonika” – Алексинац 2021, I НАГРАДА; Дани хармонике – Смедерево 2021, I НАГРАДА 11.међународни фестивал „Музичко Пролеће“ – Смедерево 2020, I НАГРАДА; Дани хармонике – Угљевик, БИХ 2021, I НАГРАДА.

13. Алекса Станковић, V разред клавира у класи Анђелке Димитријевић : 11.међународни фестивал „Музичко Пролеће“ – Смедерево 2020, ЛАУРЕАТ; 11.међународни фестивал „Музичко Пролеће“ – Смедерево 2021, I НАГРАДА; Међународно такмичење пијаниста „Меморијал Сања Павловић“  - Алексинац 2020, I НАГРАДА;

14. Марта Станковић, полазник музичке радионице у класи Христине Лазаревић Сутон : Меморијал „Коста Манојловић“ – Смедеревска Паланка 2020, I СПЕЦИЈАЛНА НАГРАДА; Међународно такмичење пијаниста „Меморијал Сања Павловић“  - Алексинац 2020, I НАГРАДА;  Пијанистичко такмичење „Citta di Massa” – Италија 2021, II НАГРАДА; Глазбена Чипка – Идрија, Словенија 2021; I НАГРАДА; Међународно такмичење “SIMC” – Бјељина 2021, I НАГРАДА; 4 notes internacional piano competition/on line edition Abu dhabi 2021, I НАГРАДА.

15. Петра Спасић, II разред клавира у класи Вање Здравковић Срнић : Међународно такмичење пијаниста „Меморијал Сања Павловић“  - Алексинац 2020, I НАГРАДА; Интернационално музичко такмичење – Земун 2021, II НАГРАДА.

16. Лена Митровић, III разред клавира у класи Вање Здравковић Срнић : Међународно такмичење пијаниста „Меморијал Сања Павловић“  - Алексинац 2020, III НАГРАДА.

17. Теодора Миљковић, III разред клавира у класи Вање Здравковић Срнић : Међународно такмичење пијаниста „Меморијал Сања Павловић“  - Алексинац 2020, II НАГРАДА.

18. Јана Јеленић, IV разред клавира у класи Варваре Анастасијевић: Међународно такмичење пијаниста „Меморијал Сања Павловић“  - Алексинац 2020, II НАГРАДА.

19. Данило Димић, V разред клавира у класи Анђелке Димитријевић : Међународно такмичење пијаниста „Меморијал Сања Павловић“  - Алексинац 2020, II НАГРАДА.

20. Мила Стојковић, II разред клавира у класи Анђелке Димитријевић : Међународно такмичење пијаниста „Меморијал Сања Павловић“  - Алексинац 2020, II НАГРАДА.

21. Војин Лазовић, ванредни ученик II разред клавира у класи Јоване  Петровић : Међународно такмичење пијаниста „Меморијал Сања Павловић“  - Алексинац 2020, II НАГРАДА; Интернационално музичко такмичење – Земун 2021, II НАГРАДА.

22. Милица Стевић, II разред клавира у класи Милоша Стоиљковића : Међународно такмичење пијаниста „Меморијал Сања Павловић“  - Алексинац 2020, I НАГРАДА; 11. међународни фестивал „Музичко пролеће“ – Смедерево 2021, I  НАГРАДА; Међународно такмичење „Сергеј Рахмањинов“ – БИХ 2021, I НАГРАДА

23. Јустина Јакшић, VI разред гитаре у класи Ружице Митић : Guitar salon Belgrade – Београд 2020, ПОХВАЛА; Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Р Србије – Београд 2021; II  НАГРАДА; Guitar salon Belgrade – Београд  2020, ДИПЛОМА ЗА УЧЕШЋЕ.

24. Викторија Чуриловић, I разред соло певања у класи Милице Красић : 11 Међународно такмичење младих талената „Мита Топаловић“ , за соло певаче – Панчево 2021. године, II НАГРАДА; 10. мајске музичке свечаности – Бијељина, Република Српска, БИХ 2021. године, III НАГРАДА; 11. међународни фестивал „Музичко пролеће“ – Смедерево 2021, I НАГРАДА.

25. Емина Недељковић, I разред соло певања у класи Милице Красић : II Међународно такмичење младих талената „Мита Топаловић“ , за соло певаче – Панчево 2021. године, II НАГРАДА; 11. међународни фестивал „Музичко пролеће“ – Смедерево 2021, I НАГРАДА.

26. Исидора Вучковић, гитар ванредно : Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Р Србије – Београд 2021; III  НАГРАДА.

27. Михајло Јовановић, II разред гитаре ванредно : Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Р Србије – Београд 2021; II  НАГРАДА.

28. Теодора Миљковић, III разред клавира у класи Вање Срнић Здравковић : Sirmium music fest – Сремска Митровица 2021, I  НАГРАДА; Интернационално музичко такмичење – Земун 2021, III НАГРАДА.

29. Петра Спасић, II разред клавира у класи Вање Срнић Здравковић : Sirmium music fest – Сремска Митровица 2021, II  НАГРАДА; II међународно клавирско такмичење – Земун 2021; II  НАГРАДА.

30. Софија Богдановић, II разред клавира у класи Иване Бабовић : Фестивал „Музичко пролеће“ – Смедерево 2021; I  НАГРАДА.

31. Мила Стојковић, II разред клавира у класи Иване Бабовић : Фестивал „Музичко пролеће“ – Смедерево 2021; I  НАГРАДА.

32. Данило Димић, V разред клавира у класи Иване Бабовић : Фестивал „Музичко пролеће“ – Смедерево 2021; II  НАГРАДА.

33. Софија Станковић, V разред клавира у класи Иване Бабовић : Фестивал „Музичко пролеће“ – Смедерево 2021; I  НАГРАДА.

34. Нађа Ногић,  II разред флауте у класи Биљане Димитријевић : Такмичење флаутиста Тахир Куленовић – Ваљево 2021; I  НАГРАДА.

35. Олга Зуровац,  III разред флауте у класи Биљане Димитријевић : Такмичење флаутиста Тахир Куленовић – Ваљево 2021; I  НАГРАДА; 64. Фестивал музичких и балетских школа Србије – Вршац 2021, II НАГРАДА.

36. Лена Спасојевић, II разред клавира у класи Маријане Глигоријевић : Фестивал „Музичко пролеће“ – Смедерево 2021; II  НАГРАДА.

37. Дејана Костић, II разред хармонике у класи Миљана Тодоровића : Фестивал „Музичко пролеће“ – Смедерево 2021; II  НАГРАДА; „Вива хармоника“ – Алексинац 2021, II НАГРАДА.

38. Илија Миладиновић, IV разред кларинета у класи Немање Стојадиновића : 64. Фестивал музичких и балетских школа Србије – Вршац 2021, II НАГРАДА.

38. Василије Миловановић, I разред гитаре у класи Петра Јовановића : Фестивал „Музичко пролеће“ – Смедерево 2021; II  НАГРАДА.

39. Софија Станковић, II разред клавира у класи Христине Лазаревић Сутон : Фестивал „Музичко пролеће“ – Смедерево 2021; I  НАГРАДА.

40. Данило Стојановић, III разред виолине у класи : Емилије Ивановић : Међународно такмичење гудача „Стеван Мокрањац“ – Неготин  2021, I  НАГРАДА; 11. међународни фестивал „Музичко пролеће“ – Смедерево 2021, I  НАГРАДА.

41. Јован Илић, III разред клавира у класи Александре Костов : Међународно такмичење пијаниста „Меморијал Сања Павловић“  - Алексинац 2020, II НАГРАДА;

42. Бобан Димитријевић, II разред клавира у класи Маје Ранђеловић : Међународно такмичење „Меморијал Сања Павловић“ – Алексинац 2020, II НАГРАДА.

43. Срна Чоловић, V разред клавира у класи Срђана Ђорђевића : Међународно такмичење „Сергеј Рахмањинов“ – БИХ 2021, I НАГРАДА.

ФИЛМ О ШКОЛИ

НАША ХИМНА

Smotra horova

digitalno nasilje

screen 22.09.4003.11.2021

slobodno vreme

mentalno zdravlje

IOP

trema

diskriminacija

Copyrigcht © 2024 Основна музичка школа "Владимир Ђорђевић" Алексинац